Draudimo portalo "Mano Draudimas LT" privatumo politika

2008 metų Birželio 16 diena

"Mano Draudimas LT" internetinė svetainė (toliau svetainė) gerbia Jūsų privatumą ir pripažįsta, kad Jūsų privatumas yra svarbus. Svetainė vadovaujasi žemiau pateiktomis privatumo politikos nuostatomis. Jei kiltų klausimų dėl privatumo politikos, rašykite adresu UADBB „Mano brokeris“ Savanorių pr., 168 LT-44149, Kaunas arba kreipkitės užpildydami kontaktinę formą svetainėje.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi "Mano Draudimas LT" internetinės svetainės paslaugomis, Jūs sutinkate, kad informacija, kurią Jūs pateikiate svetainėje ir informacija, kurią mes renkame apie Jus, būtų tvarkoma taip kaip išdėstyta žemiau pateiktose sąlygose.

Kokia informacija yra renkama apie Jus ir kaip ji naudojama

Informacija, kurią Jūs pateikiate

Naudodamiesi svetaine, Jūs galite pateikti asmeninę kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir informaciją susijusią su draudimu.

Asmeninės informacijos panaudojimo tikslai

Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

  • Teikti draudimo tarpininkavimo paslaugas

"Mano Draudimas LT" slapukai

Svetainėje yra naudojami sesijų ir pastovūs slapukai. Slapukai yra naudojami surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą ir naudojimąsi svetaine. Ši informacija naudojama pagerinti svetainės naudojamumą. Jūs galite uždrausti slapukų naudojimą pakeisdami nuostatas naršyklėje, ugniasienėje arba panaudojant specializuotas programas ir paslaugas. Uždraudus slapukų naudojimą, gali neveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Registracijos serveryje informacija

Kai apsilankote svetainėje, serveriuose automatiškai įrašomas Jūsų apsilankymo laikas, data, šaltinis, užklausa, IP adresas, Jūsų naudojamos naršyklės parametrai, nustatyta kalba. Ši informacija, kartu su slapukų informacija naudojama pagerinti svetainės patogesnio naudojamumo ir Jūsų asmeninės informacijos apsaugos tikslais.

Bendravimo informacija

Svetainėje Jūs galite palikti komentarus, užduoti klausimą, nurodyti dominančią draudimo paslaugą. Šią informaciją naudoja draudimo specialistai, teikdami Jums draudimo tarpininkavimo paslaugas.

Nuorodos

Kai kurias nuorodas mes galime pateikti svetainėje taip, kad žinotume ar Jūs paspaudėte ant jų. Šią informaciją naudojame personalizuotam turiniui pateikti ir pagerinti svetainės naudojamumą. Svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines. Kitos svetainės gali rinkti ir saugoti informaciją apie Jus. "Mano Draudimas LT" internetinė svetainė nekontroliuoja, kaip kitos svetainės renka ir naudoja informaciją apie Jus.

Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

UADBB "Mano brokeris" gali teikti įmonėms UADBB "Jūsų patarėjas", UADBB "Investicijų brokeris" Jūsų pasiteiravimo dėl draudimo informaciją, jei tuo metu ar toje vietovėje negali aptarnauti Jūsų pasiteiravimo arba jai Jūs patys pasirinkote būti aptarnauti šių įmonių. Visais kitais atvejais, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais, be Jūsų sutikimo, mes neperduodam Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Mes pasiliekame teisę pateikti neasmeninę agreguotą informaciją trečiosioms šalims tokią, kaip svetainės lankomumas, užklausos per kurias atėjo interneto vartotojai, demografinis vartotojų pasiskirstymas ir panašią informaciją, kuri jokiu būdu neleis identifikuoti Jus asmeniškai.

Informacijos apsauga

Mes rūpinamės Jūsų informacijos apsauga, todėl naudojame šiuolaikines informacijos apsaugos priemones apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.

Pasirinkimas pateikti asmens duomenis

Jūs galite pasirinkti pateikti arba nepateikti Jūsų asmeninę informaciją svetainėje. Tam, kad perskaityti informaciją svetainėje, Jums nereikia pateikti asmeninių duomenų. Jei Jūs pageidaujate gauti konsultaciją arba kreiptis dėl draudimo, Jūs turite pateikti asmeninę informaciją. Jei Jūs nepateiksite asmeninės kontaktinės informacijos, draudimo specialistai negalės suteikti draudimo tarpininkavimi paslaugų.

Pasikeitimai privatumo politikoje

Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką ateityje. Apie pasikeitimus privatumo politikoje pranešime privatumo politikos tekste. Data esanti privatumo politikos pradžioje nurodo privatumo politikos atnaujinimo datą.

UADBB "Mano brokeris"
Uosio g. 10, LT-50133
Kaunas, Lietuva
Tel. Nr. +370-37-330191
Fax. Nr. +370-37-330191
El., paštas: info@manobrokeris.lt

Visą informaciją, skirtą klientui, rasite adresu: http://www.manobrokeris.lt/informacija-klientui.html