Bagažo draudimas


Bagažo draudimas yra skirtas atlyginti nuostolius dėl bagažo vėlavimo, sugadinimo ar praradimo.

Sužinokte mažiausias BAGAŽO Draudimo kainas

Bagažo draudimas yra aktualus tiems, kurie renkasi pažintines keliones, t.y. neapsistoja visam kelionės laikui viename viešbutyje, ir kurių kelionėje numatytos jungtys. Būtent šiais atvejais yra didžiausia tikimybė prarasti bagažą.

Draudimo įmoka

Draudimo įmoka gali būti nuo keliolikos iki keliasdešimt litų. Tai priklauso nuo kelionės trukmės ir maršruto.

Draudimo išmoka

Bagažo draudime yra išskirtos dviejų rūšių išmokos:

  • už bagažo vėlavimą;
  • už bagažo sugadinimą, sunaikinimą ar praradimą.

Draudimo išmoka už bagažo vėlavimą gali būti mokama tuo atveju, kai vežėjas vėluoja pristatyti bagažą ilgiau kaip 6 valandas (šis skaičius gali skirtis dėl pasirinktos draudimo kompanijos). Tokiu atveju bagažo draudimas atlygina būtinų daiktų įsigijimo kainą arba moka fiksuotą valandinę draudimo išmoką. Abiem atvejais, draudimo išmoka yra ribojama nuo 100 iki 150 eurų. Tai priklauso nuo pasirinktos draudimo kompanijos sąlygų.

Draudimo išmoka už bagažo sugadinimą, sunaikinimą arba praradimą gali būti mokama už bagažo svorį arba įvertinus bagažo turinį. Bet kuriuo atveju, draudimo išmoka yra ribojama nuo 500 iki 1500 eurų. Tai priklauso nuo draudimo kompanijos siūlomų draudimo sąlygų.

Bagažo draudimo paslaugas siūlo

Kita svarbi informacija

Kiekvienos draudimo kompanijos draudimo taisyklėse yra numatyti įvairūs draudimo išmokos apribojimai, todėl svarbu su jais susipažinti prieš vykstant į kelionę.

Draudimo išmoka pagal bagažo draudimą dažniausiai ribojama arba nemokama už grynųjų pinigų, brangenybių bei kai kurių kitų daiktų praradimą.

Sužinokte mažiausias BAGAŽO Draudimo kainas

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Bagažo Draudimo Skaičiuoklė