Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina skaičiuoklių ir svetainės formų funkcionalumus. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Apie draudimo portalą "Mano Draudimas LT"


Draudimo portalas "Mano Draudimas LT" pateikia aktualią informaciją draudimo klausimais ir įgalina Jus susisiekti su licencijuotais draudimo brokeriais Lietuvoje. Tokiu būdu Jums atsiveria naujos galimybės ieškant draudimo paslaugų Jums palankiausiomis sąlygomis!

Naudodamiesi draudimo portalo ir rekomenduojamų draudimo brokerių paslaugomis Jūs:

1. Gausite nemokamas konsultacijas iš draudimo profesionalų – bendradarbiaujantys draudimo brokeriai, mielai Jums atsakys į Jūsų klausimus draudimo tematika, patars kaip elgtis konkrečioje situacijoje. Gaukite konsultaciją draudimo klausimais dabar.

2. Apsidrausite už mažiausią kainą – Jums pageidaujant draustis mažiausia kaina, draudimo brokeriai prie Jūsų pageidaujamų sąlygų įvertins visų Lietuvos draudimo bendrovių pasiūlymus ir parinks pigiausią draudimą.Drauskitės mažiausia kaina dabar.

3. Drausitės pagal poreikius (nei daugiau, nei mažiau, tik tiek, kiek reikia) – Jums pageidaujant draustis pagal individualius Jūsų poreikius, draudimo brokeriai padės įvertinti Jūsų poreikius draudimui ir Jūsų galimybes.

Įvertinę visų Lietuvos draudimo bendrovių pasiūlymus, parengs Jums optimaliausią pasiūlymą draustis.

Jei jau esate apsidraudę, draudimo brokeris ir čia Jums pagelbės. Įvertins Jūsų pasirašytas draudimo sutartis, Jūsų poreikius ir galimybes, ir parengs pasiūlymą, kaip optimaliau apsidrausti (gauti mažesnes kainas, geresnes sąlygas, atsisakyti nereikalingų draudimo paslaugų ir .t.t) Kreipkitės dėl individualaus draudimo Jums.

4. Būsite užtikrinti, kad Jūsų draudimo polisas galios – drausdamiesi be kvalifikuoto specialisto pagalbos, rizikuojate, kad nenumatysite visų rizikų, nuo kurių reiktų apsidrausti. Atsitikus nenumatytai rizikai, Jūsų draudimo sutartis negalios ir Jūs patirsite nuostolių. Draudimo brokeris vertindamas Jūsų poreikius, padeda Jums numatyti potencialias rizikas, tuo pačiu apsaugo Jus nuo galimų nuostolių.

5. Gausite papildomų nemokamų paslaugų – priklausomai nuo pageidaujamos draudimo paslaugos, draudimo įmokos ir vietovės, kurioje gyvenate, Jums gali būti suteiktos papildomos nemokamos paslaugos draudžiantis:

  • nemokamas draudimo poliso pristatymas į namus, darbovietę;
  • nemokamas draudimo brokerio atvykimas pas Jus;
  • pagalba atsitikus draudiminiam įvykiui.

Drauskitės ir gaukite papildomas nemokamas paslaugas.

6. Sužinosite daug naudingos informacijos draudimo tematika – "Mano Draudimas LT" portale pateikiame ir visą laiką stengsimės pateikti aktualią informaciją draudimo tematika: informaciją apie draudimo paslaugas, dažniausiai užduodamus draudimo klausimus, informaciją apie nuolaidas draudimui ir specialius pasiūlymus draustis, patarimus draudžiantis. Informaciją apie Lietuvos draudimo bendroves, draudimo brokerius ir daug kitos naudingos Jums informacijos.

7. Būsite užtikrinti draudimo brokerių kompetencija – Jūsų pasiteiravimai dėl draudimo paslaugų ir užduoti klausimai svetainėje, yra nusiunčiami tik kompetentingiems draudimo brokeriams, kurie turi ilgametę patirtį draudžiant klientus. Taip pat mes nuolat vertiname draudimo brokerių darbo su klientais rodiklius ir atliekame reikiamus pakeitimus, kad Jus aptarnautų tik geriausi draudimo brokeriai. Jei Jūs turite nusiskundimų dėl Jus aptarnavusių brokerių, maloniai prašome pranešti apie tai.

Tikimės, kad MANOdraudimas.LT buvo, yra ir bus Jūsų geriausias pagalbininkas ieškant palankesnių draudimo sąlygų!

Jei turite pasiūlymų, pageidavimų, klausimų dėl svetainės, maloniai prašome kreiptis į mus.

Pagarbiai, UADBB "Mano brokeris" kolektyvas

UADBB "Mano brokeris"
Uosio g. 10, LT-50133
Kaunas, Lietuva
Tel. Nr. +370-37-330191
Fax. Nr. +370-37-330191
El., paštas: info@manobrokeris.lt

Visą informaciją, skirtą klientui, rasite adresu: http://www.manobrokeris.lt/informacija-klientui.html