Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina skaičiuoklių ir svetainės formų funkcionalumus. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Draudimo portalo "Mano Draudimas LT" privatumo politika

2022 metų Gegužės 23 diena

"Mano Draudimas LT" internetinė svetainė (toliau svetainė) gerbia Jūsų privatumą ir pripažįsta, kad Jūsų privatumas yra svarbus. Svetainė vadovaujasi žemiau pateiktomis privatumo politikos nuostatomis. Jei kiltų klausimų dėl privatumo politikos, rašykite adresu UADBB „Mano brokeris“ Uosio g. 10, LT-50133 Kaunas arba kreipkitės užpildydami kontaktinę formą svetainėje.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi "Mano Draudimas LT" internetinės svetainės paslaugomis, Jūs sutinkate, kad informacija, kurią Jūs pateikiate svetainėje ir informacija, kurią mes renkame apie Jus, būtų tvarkoma taip kaip išdėstyta žemiau pateiktose sąlygose.

Kokia informacija yra renkama apie Jus ir kaip ji naudojama

Informacija, kurią Jūs pateikiate

Naudodamiesi svetaine, Jūs galite pateikti asmeninę kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir informaciją susijusią su draudimu.

Asmeninės informacijos panaudojimo tikslai

Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

  • Teikti draudimo tarpininkavimo paslaugas. UADBB „Mano brokeris“, siekiant įvertinti Jūsų draudimo poreikius ir pateikti Jums aktualų draudimo pasiūlymą, taip pat siekiant tarpininkauti Jums sudarant draudimo sutartį, draudimo sutarties administravimo tikslu, taip pat siekiant pateikti Jums aktualų pasiūlymą dėl UADBB "Mano brokeris" teikiamų paslaugų, siekiant užtikrinti savo teisėtus interesus bei vystyti savo teikiamas paslaugas tvarkys Jūsų asmens duomenis: 1) identifikacinius ir kontaktinius duomenis; 2) draudimo poliso ir draudimo sutartyje esančius asmens duomenis; 3) finansinius su draudimo sutarties vykdymu susijusius asmens duomenis; 4) Mūsų suformuotos ataskaitos draudikams duomenis; 5) draudžiamo objekto identifikacinius duomenis. Daugiau apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis rasite: pranešime apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

"Mano Draudimas LT" slapukai

Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina skaičiuoklių ir svetainės formų funkcionalumus. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalint ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Registracijos serveryje informacija

Kai apsilankote svetainėje, serveriuose automatiškai įrašomas Jūsų apsilankymo laikas, data, šaltinis, užklausa, IP adresas, Jūsų naudojamos naršyklės parametrai, nustatyta kalba. Ši informacija, kartu su slapuko informacija naudojama Jūsų asmeninės informacijos apsaugos tikslais, bei serverio, kuris talpiną svetainę, apsaugos tikslais.

Bendravimo informacija

Svetainėje Jūs galite palikti komentarus, užduoti klausimą, nurodyti dominančią draudimo paslaugą. Šią informaciją naudoja draudimo specialistai, teikdami Jums draudimo tarpininkavimo paslaugas.

Nuorodos

Svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines. Kitos svetainės gali rinkti ir saugoti informaciją apie Jus. "Mano Draudimas LT" internetinė svetainė nekontroliuoja, kaip kitos svetainės renka ir naudoja informaciją apie Jus.

Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

UADBB "Mano brokeris" gali teikti įmonei UADBB "Investicijų brokeris" Jūsų pasiteiravimo dėl draudimo informaciją, jei tuo metu ar toje vietovėje negali aptarnauti Jūsų pasiteiravimo arba jai Jūs patys pasirinkote būti aptarnauti šios įmonės.

Informacijos apsauga

Mes rūpinamės Jūsų informacijos apsauga, todėl naudojame šiuolaikines informacijos apsaugos priemones apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.

Pasirinkimas pateikti asmens duomenis

Jūs galite pasirinkti pateikti arba nepateikti Jūsų asmeninę informaciją svetainėje. Tam, kad perskaityti informaciją svetainėje, Jums nereikia pateikti asmeninių duomenų. Jei Jūs pageidaujate gauti konsultaciją arba kreiptis dėl draudimo, Jūs turite pateikti asmeninę informaciją. Jei Jūs nepateiksite asmeninės kontaktinės informacijos, draudimo specialistai negalės suteikti draudimo tarpininkavimo paslaugų.

Pasikeitimai privatumo politikoje

Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką ateityje. Apie pasikeitimus privatumo politikoje pranešime privatumo politikos tekste. Data esanti privatumo politikos pradžioje nurodo privatumo politikos atnaujinimo datą.

UADBB "Mano brokeris"
Uosio g. 10, LT-50133
Kaunas, Lietuva
Tel. Nr. +370-37-330191
Fax. Nr. +370-37-330191
El., paštas: info@manobrokeris.lt

Visą informaciją, skirtą klientui, rasite adresu: http://www.manobrokeris.lt/informacija-klientui.html