Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu


Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu yra skirtas gauti tam tikro dydžio kompensaciją, jei atsitiko nelaimingas atsitikimas kelionės metu.

Sužinokte mažiausias NA UŽSIENYJE Draudimo kainas

Fiksuoto dydžio draudimo išmoka yra mokama traumos, invalidumo ar mirties atveju.

Draudimo įmoka

Draudimo įmoka už draudimą nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu gali būti nuo keliolikos iki kelių šimtų litų. Tai priklauso nuo:

  • pasirinktos draudimo sumos,
  • kelionės trukmės,
  • kelionės tikslo bei maršruto.

Draudimo išmoka

Draudimo išmoka yra lygi visai pasirinktai draudimo sumai arba jos daliai. Tai priklausys nuo nelaimingo atsitikimo padarinių sunkumo.

Nuo nelaimingų atsitikimų užsienyje draudimo paslaugas siūlo

Kita svarbi informacija

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu yra labai panašus į įprastinį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Tai yra siauresnės apimties analogiška draudimo paslauga - šis draudimas galioja tik kelionės metu ir tik už Lietuvos Respublikos ribų.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu papildo sveikatos draudimą užsienyje. Atsitikus nelaimingam atsitikimui kelionėje (pvz., traumai), pagal sveikatos draudimą užsienyje būtų apmokėtos būtinosios medicininės pagalbos išlaidos, tuo tarpu pagal nelaimingų atsitikimų kelionės metu draudimą būtų išmokėta papildoma fiksuoto dydžio kompensacija papildomoms išlaidoms arba moralinei žalai kompensuoti.

Sužinokte mažiausias NA UŽSIENYJE Draudimo kainas

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

NA Užsienyje Draudimo Skaičiuoklė