KASKO draudimas, CASCO draudimas -10%

Savanoriškas transporto priemonių KASKO (CASCO) draudimas yra skirtas atlyginti Jūsų transporto priemonei padarytą žalą avarijos, gaivalinės nelaimės, trečių asmenų kenkėjiškos veiklos ar vagystės atvejais.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Dažniausiai šiuo draudimu yra apdraudžiami lengvieji automobiliai, kurių vertė viršija 10 000 litų. Kitos transporto priemonės šiuo draudimu yra apdraudžiamos žymiai rečiau.

Kam skirtas Kasko draudimas?

Kasko draudimu automobilis yra apdraudžiamas nuo tokių pagrindinių rizikų:

  • avarija;
  • stichinės nelaimės arba gamtinės jėgos;
  • vagystė;
  • trečiųjų asmenų tyčinė veikla.

Skirtingai, nei mano daugelis žmonių, kasko draudimas neatstoja privalomojo draudimo. Kasko draudimas neatlygins Jūsų padaryto nuostolio kitiems asmenims.

Kokia Kasko draudimo įmoka?

Draudimo įmoka už automobilio kasko draudimą gali sudaryti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių litų. Draudimo įmokos dydis priklauso nuo:

  • automobilio markės;
  • automobilio modelio;
  • automobilio pagaminimo metų;
  • Jūsų amžiaus;
  • Jūsų vairavimo patirties;
  • pasirinkto draudimo varianto.

Automobilių kasko (casco) draudimas yra žymiai sudėtingesnis negu privalomasis draudimas. Ši draudimo paslauga yra silpnai standartizuota, todėl kiekviena draudimo kompanija susikuria savo draudimo sąlygas, vienos – pakankamai liberalias, kitos – labiau suvaržytas apribojimais. Visa tai stipriai įtakoja draudimo kainą.

Kokia Kasko draudimo išmoka?

Draudimo išmoka yra lygi nuostoliui, kuris padarytas transporto priemonei. Nuostolis yra dažniausiai lygus remonto kainai, o kai remonto kaina viršija 75% automobilio rinkos kainos įvykio dieną, nuostoliu yra laikomas automobilio vertės sumažėjimas.

Kur galioja Kasko draudimas?

Kasko draudimo galiojimo teritorija gali būti pasirenkama. Dažniausiai draudimo kompanijos siūlo pasirinkti galiojimo teritoriją tarp Lietuvos ir Europos, tačiau kai kurios draudimo kompanijos siūlo tarpinius variantus, pvz. Baltijos šalys.

Papildomos Kasko draudimo paslaugos

Kartu su automobilių kasko draudimu dažnai yra siūlomos papildomos draudimo paslaugos:

Naudinga informacija draudžiantis KASKO draudimu

Draudimo kompaniją verta rinktis labai atidžiai. Verta atkreipti dėmesį ne tik į jos rinkos dalį, reputaciją ar draudimo įmokos dydį, bet ir į draudimo taisyklėse surašytas draudimo sąlygas, kurių išsiaiškinimas dažnai reikalauja nemažai specifinių žinių. Todėl niekada neprašausite kreipdamiesi į geriausiai šias subtilybes išmanantį specialistą – draudimo brokerį.

Automobilio rinkos kaina keičiasi laikui bėgant, todėl automobilio vagystės ar didelių sugadinimų atveju draudimo kompanija jums greičiausiai neišmokės visos sumos, nurodytos draudimo liudijime.

Skirtingai, nei mano daugelis žmonių, kasko draudimas neatstoja privalomojo draudimo. Kasko draudimas neatlygins Jūsų padaryto nuostolio kitiems asmenims. Apdraudę savo automobilį kasko (casco) draudimu, atminkite, kad jis yra apdraustas tik nuo draudimo taisyklėse išvardintų rizikų, o ne nuo visų rizikų, kaip daugelis mano. Todėl atsitikus įvykiui, kuris nėra įtrauktas į draudiminių įvykių sąrašą, draudimo kompanija mokėti draudimo išmokos neprivalo.

Populiariausi KASKO draudimo patarimai:

KASKO draudimo paslaugas siūlo

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė